Základní škola Halenkov

Základní škola je nedílnou součástí vzdělávacího systému obce Halenkov nacházející se uvnitř valašského regionu. Vedení základní školy si zakládá na vstřícnosti k moderním způsobům výuky a otevřenosti k školním i mimoškolním činnostem.

Aktuality - Karanténa - 7.A + 7.B

Karanténa - 7.A + 7.B

Od 29. 11. 2021 zůstává 7. A a 7. B v karanténě z důvodu kontaktu s nakaženým COVID-19, výuka bude probíhat on line a žáci, kteří byli 25. a 26. 11. 2021 ve škole se mohou přihlašovat na PCR test 1. 12., 2. 12. a 3. 12. 2021. Pokud bude PCR test negativní, žák se vrací do školy.

Aktuality - Chování dětí na autobusové zastávce

Chování dětí na autobusové zastávce

Vážení rodiče,

obracíme se na vás se žádostí o spolupráci při řešení následujícího problému. V prostoru, kde vjíždí autobusy k zastávkám v centru obce Halenkov, se naši žáci dopouští velmi nevhodného chování. Používají vulgární výrazy, hlasitě obtěžují ostatní občany, provádí akrobatické prvky na kolech a běhají, což je ve zmíněném prostoru velmi nebezpečné. Z naší strany byli dnes všichni poučeni o vhodném chování, zákazu využívání kol k pouliční akrobacii a shromažďování pro ty, kteří nedojíždí autobusovou dopravou.  Věnujte prosím doma zmíněnému problému pozornost a poučte své děti, aby došlo k nápravě.

Děkuji! S. Růžičková

Aktuality - Karanténa - pro rodiče žáků 6. tříd

Karanténa - pro rodiče žáků 6. tříd

Veškeré informace ohledně karantény naleznete v příloženém dokumentu.

informace-z-hygienicke-stanice.pdf
Aktuality - Postup a pravidla pro testování žáků

Postup a pravidla pro testování žáků

Podrobné informace naleznete v příloženém dokumentu.

pravidla-pro-testovani-zaku.pdf
Aktuality - Přihlášení do DM Software nebo MS Teams

Přihlášení do DM Software nebo MS Teams

V případě problému s přihlášením do aplikací MS Teams nebo DM Software prosím pište na emailovou adresu: miroslav.skyba@zshalenkov.cz.

Aktuality - Oznámení o získání grantu - Erasmus+

Oznámení o získání grantu - Erasmus+

Od 1. září 2018 se naše škola zapojí do projektu Erasmus+. Více informací naleznete v připojeném souboru.

erasmus-oznameni-o-ziskani-grantu.pdf

ZŠ Halenkov - zamestnanci-skoly