Základní škola Halenkov

Základní škola je nedílnou součástí vzdělávacího systému obce Halenkov nacházející se uvnitř valašského regionu. Vedení základní školy si zakládá na vstřícnosti k moderním způsobům výuky a otevřenosti k školním i mimoškolním činnostem.

Aktuality - Naše Knihovna roku za ROBOTY v městské Knihovně roku

Naše Knihovna roku za ROBOTY v městské Knihovně roku

Projekt: Seznámení s robotickými hlavami Ohbot 2.1 a Ohbot Picoh a praktická zkouška jejich programování.

7.B ZŠ Halenkov navštívila ve čtvrtek 30/9/2021 Masarykovu veřejnou knihovnu na vzdělávací akci o programování robotů - knihovnice Bc. Petra Románková nám vše ochotně vysvětlila a ukázala a děcka už samy programovaly ozoboty, mBoty, Ottíky a micro:bity. Akce se moc povedla a sedmáci zafungovali jako pokusná třída pro akci v naší Knihovně - kdy letos přes grantovou politiku MK a VISKu vypracuji také žádost o zakoupení hravých programovatelných a mluvících robotků. Je to činnost, kdy děti nehrají pasivně již hotové aplikace nebo PC hry, ale samy si mohou naprogramovat, a tím vlastně tvoří a rozhodují kam, kdy a jak rychle postavička robota pojede, půjde nebo co bude říkat a jak mluvit... velmi zábavné a poučné, děkujeme tímto MVK Vsetín za parádní seznamovací akci s robotky.

Děkuje 7.B & Mgr.Marcela Šuláková třídní & paní Simona Hloušková asistentka pedagoga.

Aktuality - Školní informátor 2021/2022

Školní informátor 2021/2022

V příloze naleznete "školní informátor" - kroužky, konzultační hodiny a další důležité informace k letošnímu školnímu roku.

Dokument(y) ke stažení [ formát PDF / XSLX / DOC]:
informator-zs-halenkov.pdf
Aktuality - Přihlášení do DM Software nebo MS Teams

Přihlášení do DM Software nebo MS Teams

V případě problému s přihlášením do aplikací MS Teams nebo DM Software prosím pište na emailovou adresu: miroslav.skyba@zshalenkov.cz.

Aktuality - Oznámení o získání grantu - Erasmus+

Oznámení o získání grantu - Erasmus+

Od 1. září 2018 se naše škola zapojí do projektu Erasmus+. Více informací naleznete v připojeném souboru.

Dokument(y) ke stažení [ formát PDF / XSLX / DOC]:
erasmus-oznameni-o-ziskani-grantu.pdf

ZŠ Halenkov - hlavni-strana